SECUCARE DOUCHESTOEL OPKLAPBAAR
€ 200,32
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare Douchestoel opklapbaar
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare Douchestoel opklapbaar
| Inklapbaar | Ja |
|---|---|
| Voorzien van rugleuning | Nee |
| Materiaal | aluminium |
| In hoogte verstelbaar | polypropyleen |
| Hoogte | rvs |
| Breedte | Nee |
| Draagcapaciteit | 420 mm |
| Garantietermijn | 380 mm |
| CE-normering | 125 kg |
| Kleur/afwerking | 2 jaar |

