SECUBAR TWIST RVS SET99CM 355.030 B
€ 72,82
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secubar Twist RVS, set v. Twist RVS nokken (2), incl. stang RVS 99cm blank RVS montage in de dag
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secubar Twist RVS, set v. Twist RVS nokken (2), incl. stang RVS 99cm blank RVS montage in de dag
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | rvs |
| Type montage | in de dag |
| Uitschuifbaar | Nee |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Diepte | 21,3 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Toepassing barrièrestang | klapramen |
| Lengte | 990 mm |
| Kleur/afwerking | geborsteld |
