SECUBAR SINGLE 60/110 2010356011 B
€ 60,42
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secubar Single wit epoxy 60-110cm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secubar Single wit epoxy 60-110cm
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Weerbestendig | Nee |
| Materiaal | staal |
| Type montage | in de dag |
| Uitschuifbaar | Ja |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Diepte | 45 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Toepassing barrièrestang | klapramen |
| Lengte | 600-1100 mm, bovenlichten |
| Barrièrestang | 1100 mm |
| Kleur/afwerking | 600 mm |
