S2 BSW 12DNSL 50-55 R21 LR

€ 14,75
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
S2 binnendeurslot BSW12 sleutelbediend dag- en nacht SL56 voorplaat rvs L/R
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
S2 binnendeurslot BSW12 sleutelbediend dag- en nacht SL56 voorplaat rvs L/R
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | RVS |
| Voorplaat vorm | afgerond |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| PC-maat | SL56 |
| Voorplaat hoogte | 174 mm |
| Voorplaat breedte | 20 mm |
| Voorplaat dikte | 3 mm |
| Hoogte slotkast | 116 mm |
| Breedte slotkast | 83,3 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |
| Afmeting tuimelaar | 8 mm |