RECHTHOEKIGE BUIS,GLAD,40X20X2,0/1M
€ 12,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | staal ruw |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| verpakking | 1 stuk |
| maat a | 40 mm |
| maat b | 20 mm |
| maat c | 2 mm |
