PVC VLOERPUT MET GIETIJZEREN RAND/ ROOSTER, 200 X 200MM
€ 34,31
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Deze vloerput heeft een stankafsluitemmer en is tevens voorzien van een vuilopvang met een reukslot.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Deze vloerput heeft een stankafsluitemmer en is tevens voorzien van een vuilopvang met een reukslot.
| Kwaliteitsnorm | DIN 7045 |
|---|---|
| Reukslot | 45 mm |
| Inbouwhoogte | 235 mm |
| Rooster/ rand | gietijzer |
| Belasting | 10 kN |
| Materiaal rooster | gietijzer |
| Aansluiting | 75 mm |
| Afmetingen rooster | 200 x 200 mm |
| Materiaal huis | pvc (polyvinylchloride) |
| Synoniem | schrobput |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON POLYMAX HIGH TACK EXPRESSMONTAGELIJM, 435 GR, WIT
Op voorraad
