PLATTE STRIP ALU ZW. ELOX 20X2/2M
€ 10,50
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zwart geanodiseerd |
| maat a | 20 mm |
| maat b | 2 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| verpakking | 1 stuk |
