METAALGAASPLAAT, STAAL, 250X500X1 2
€ 8,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | staal ruw |
|---|---|
| maat a | 6 mm |
| maat b | 3,4 mm |
| maat c | 0,6 mm |
| maat d | 0,5 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| materiaal dikte | 1,2 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 250 mm |
