METAALGAASPLAAT, ALU ZIL, 250X500X1,6
€ 21,06
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zilverkleurig geanodiseerd |
| maat a | 10.3 mm |
| maat b | 5,0 mm |
| maat c | 1,0 mm |
| maat d | 1,0 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| materiaal dikte | 1,6 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 250 mm |
