MCALPINE P-SIFON, MET INLAAT, PP, WIT, 1¼” X 40 MM
€ 9,39
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Geschikt voor wastafel of gootsteen afvoer.In hoogte verstelbare inlaattule.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Geschikt voor wastafel of gootsteen afvoer.
In hoogte verstelbare inlaattule.
| Lengte | 144 mm |
|---|---|
| Hoogte | 137 – 230 mm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | pp (polypropyleen) |
| keurmerk | KOMO |
| Aanvoer | 1¼" |
| Afvoer | 40 mm |
| toepassing | gootsteen, wastafel |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON REPARATIETAPE, HBS-200, B = 75 MM, L = 5 M, ZWART
Op voorraad
