MCALPINE P-SIFON, MET INLAAT, PP, WIT, 1¼” X 32 MM
€ 9,39
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Geschikt voor wastafel of gootsteen afvoer.In hoogte verstelbare inlaattule.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Geschikt voor wastafel of gootsteen afvoer.
In hoogte verstelbare inlaattule.
| Lengte | 144 mm |
|---|---|
| Hoogte | 137 – 230 mm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | pp (polypropyleen) |
| keurmerk | KOMO |
| Aanvoer | 1¼" |
| Afvoer | 32 mm |
| toepassing | gootsteen, wastafel |
