MC 9603B / MAGNEETSNAPPER HQ 6KG BR
€ 1,79
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| magneetkracht | 6 kg |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| A | 62 mm |
| B | 13 mm |
| C | 16 mm |
| D | 62 mm |
| E | 16 mm |
| F | 44 mm |
| G | 44 mm |
| Materiaal | slagvaste kunststof |
| materiaal tegenplaat | slagvaste kunststof |
| bevestiging | opschroevend |
| soort magneet | permanentmagneet |
