KS PC 55 BE / KORTSCHILD TYPE 180/41 TBV PC 55 ZWART
€ 8,81
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | dag- en nachtslot PC |
|---|---|
| PC-maat | 55 mm |
| finish | zwart |
| Uitvoering | kortschild |
| Materiaal | geperst aluminium |
| materiaaldikte | 1,5 mm |
| afmetingen schild lxbxd | 180 x 41 x 6,5 mm |
| verpakking | 1 MBH = 1 paar |
