INTERNATIONAL TOOLS ECO PRO HSS-E MACHINETAP DIN 371 METRISCH, IN ETUI, VOOR BLINDE GATEN M3
€ 14,62
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
International Tools ECO PRO HSS-E Machinetap DIN 371 Metrisch‚ in blister, voor blinde gaten M3 DIN 371, 60°, verdikte schacht, spiraalhoek 35°, voor blinde gaten, aansnijding 2-3 gangen
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
International Tools ECO PRO HSS-E Machinetap DIN 371 Metrisch‚ in blister, voor blinde gaten M3
DIN 371, 60°, verdikte schacht, spiraalhoek 35°, voor blinde gaten, aansnijding 2-3 gangen
| Draaddiameter (d1) | M3 |
|---|---|
| Spoed (P) | 0,5 mm |
| Totaallengte (l1) | 56 mm |
| Spiraallengte (l2) | 11 mm |
| Schacht Ø (d2) | 3,5 mm |
| Vierkant (sw) | 2,7 mm |
| Voorboor-diameter (Ø) | 2,5 mm |
| Norm | DIN 371 |
| Form | C |
| Gereedschapsmateriaal | HSS-E |
| Oppervlak | Blank geslepen |
| Familie | ECO PRO |
| Schachttype | Cilindrisch met vierkant |
| Snijrichting | Rechts |
| Blind/Doorlopend | voor blinde gaten |
| Koelkanaal | Nee |
| Tolerantie d1 (Tol. d1) | ISO 2 / 6H |
| Tolerantie d2 (Tol. d2) | h9 |
Gerelateerde producten
Snij-, boor verspaan en slijpgereedschap
INTERNATIONAL TOOLS ECO HSS SPIRAALBOOR GEWALST, SCHACHT 13 MM, IN ETUI, 17,0 MM
Op voorraad
Snij-, boor verspaan en slijpgereedschap
INTERNATIONAL TOOLS ECO HSS SPIRAALBOOR GEWALST, SCHACHT 13 MM, IN ETUI, 13,5 MM
Op voorraad
Snij-, boor verspaan en slijpgereedschap
INTERNATIONAL TOOLS ECO HSS SPIRAALBOOR GEWALST, SCHACHT 13 MM, IN ETUI, 24,0 MM
Op voorraad
Snij-, boor verspaan en slijpgereedschap
INTERNATIONAL TOOLS ECO PRO HSS SPIRAALBOOR DIN 338 KRUISAANSLIJPING, IN ETUI, 1,0 MM VPE 2
Op voorraad






