HS 501B KA / HANGSLOT 50MM DX NO.501
€ 10,10
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 50 mm |
|---|---|
| B | 41 mm |
| C | 29 mm |
| D | 8,0 mm |
| E | 28 mm |
| F | 17 mm |
| cilinder | 5 pins |
| sleutelnummer | 501 |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Materiaal | messing |
| beugel | standaard |
| materiaal beugel | gehard staal |
| vergrendeling beugel | dubbelzijdig (20 mm en 25 mm enkelzijdig) |
| accessoires | 2 sleutels |
