HOEKPROFIEL ALU ZW ELOX,15X15X1/2M
€ 7,92
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zwart geanodiseerd |
| Lengte | 2000 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| verpakking | 1 stuk |
| maat a | 15 mm |
| maat b | 15 mm |
| maat c | 1 mm |
