FILEX SB SAFE BOX 2 ELO

€ 91,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Filex SB Safe Box 2 elo Buitenmaten HxBxD (mm): 250 x 350 x 250 mm Gewicht (kg): 10,0
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Filex SB Safe Box 2 elo Buitenmaten HxBxD (mm): 250 x 350 x 250 mm Gewicht (kg): 10,0
| Legborden | 1 |
|---|---|
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
| Verankeringsmateriaal meegeleverd | Ja |
| Verankering | bodem (2x) en achterwand (2x) |
| Vergrendeling aantal zijden | 1 |
| Managercodes | 1 |
| Gebruikerscodes | 1 |
| Noodsleutelfunctie | Ja |
| Programmeerbare openingsvertraging | Ja |
| Manipulatieblokkering | Ja |
| Aantal sloten | 2 |
| Brandwerend | Nee |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoogte | 246 mm, 250 mm |
| Breedte | 346 mm, 350 mm |
| Diepte | 183 mm, 250 mm |
| Extra diepte kluisbeslag | 10 mm |