EUROM SAFE-T-HEATER 2400
€ 29,09
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Safe-t-Heater 2400 is een krachtige keramische kachel. Door het vermogen van 2400 Watt is deze kachel geschikt voor in huis, op kantoor of in de garage.De Safe-t-Heater 2400 beschikt ook over een keramisch element wat veilig en energiezuinig is, een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Safe-t-Heater 2400 is een krachtige keramische kachel. Door het vermogen van 2400 Watt is deze kachel geschikt voor in huis, op kantoor of in de garage.De Safe-t-Heater 2400 beschikt ook over een keramisch element wat veilig en energiezuinig is, een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
| Vermogen | 2400 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Omkasting | kunststof |
| afmeting | 13,5 x 18 x 26 cm |
| Elektrokabel | 160 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Bijzonderheden | indicatielampje |
| Garantie | 3 jaar |


