EUROM PARTYTENT HEATER 2100
€ 83,31
De Eurom Partytent heater 2100 is een goede terrasverwarmer die 360 graden warmte uitstraalt.De carbon lamp is door middel van een trekkoord op 900, 1200 of 2100 Watt in te schakelen. De Partytent heater 2100 is eenvoudig op te hangen in een partytent of onder een overkapping. Dankzij het mooie design zorgt deze heater niet […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Partytent heater 2100 is een goede terrasverwarmer die 360 graden warmte uitstraalt.De carbon lamp is door middel van een trekkoord op 900, 1200 of 2100 Watt in te schakelen. De Partytent heater 2100 is eenvoudig op te hangen in een partytent of onder een overkapping. Dankzij het mooie design zorgt deze heater niet alleen voor heerlijke warmte, maar ook voor een fijne sfeer. Ook is deze terrasverwarmer spatwaterdicht (IP24).
| Vermogen | 2100 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Isolatieklasse | IP24 |
| Lamp | Carbon |
| Bereik | 15 – 20 m² |
| Bediening | trekkoord |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| montage | hangend |
| afmeting | 55 x 55 x 35 cm |
| Elektrokabel | 185 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Bijzonderheden | 360 graden straling |
| Garantie | 2 jaar |




