DX ONZICHTBARE PLANKDRAGER ‘BIGFIX’ 160MM VERZINKT
€ 3,07
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| draagkracht per 2 | 50 kg |
|---|---|
| draagvlak | 160 mm |
| inboormaat Ø | 18 mm |
| Materiaal | staal |
| finish | verzinkt |
| accessoires | incl. bevestigingsmateriaal |
| Uitvoering | middelzwaar |
| maximale schapbreedte | 30 cm |
| aandachtspunt | de maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur |
