CITADEL HANGSLOT CF40 C
€ 5,62
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Citadel Hangslot CF40 op blisterkaart
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Citadel Hangslot CF40 op blisterkaart
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Sluitsysteem mogelijk | Nee |
| Weerbestendig | Nee |
| Materiaal | messing |
| Voorzien van afdekplaatje | Nee |
| Materiaal hangslotbeugel | staal |
| Hangslot kastbreedte | 39,5 mm |
| Beugeldikte | 5 mm |
| Binnenbreedte beugel | 22,5 mm |
| Type hangslotbeugel | standaard beugel |
| Type hangslotsluiting | sleutel |
| Sluiting | verschillend sluitend |
| Hangslot kasthoogte | 25 mm |
| Hangslot kastdikte | 9,5 mm |
| Binnenhoogte beugel | 23 mm |
| Type hangslot | standaard |
| Voorzien van beugelbeschermer | Nee |
| Vergrendeling hangslotbeugel | enkelzijdig |
| Binnenmaten hangslotbeugel | 23×23 mm |
| Afmeting hangslotkast | 25×39,5×9,5 mm |
