AXA ROS 3016-00-98 SKG2 B

€ 37,01
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Axa 3016-00-98/BL Oplegslot 3016 Wit SKG** in Blisterverpakking
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Axa 3016-00-98/BL Oplegslot 3016 Wit SKG** in Blisterverpakking
| Inclusief sluitplaat | Nee |
|---|---|
| Draairichting | L3-R4 – buitendraaiend |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Materiaal | zamac |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Hoogte | 37 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Kleur/afwerking | wit |