AXA 2636-30-74/E
€ 24,08
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
AXA UITZETTER HABILIS 2636-30-74/E
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
AXA UITZETTER HABILIS 2636-30-74/E
| Draairichting | L3-R4 – buitendraaiend |
|---|---|
| Voorzien van cilinderslot | Nee |
| Voorzien van ventilatiestand | Ja |
| Materiaal | rvs |
| Geschikt voor type raam | buitendraaiend |
| Afsluitbaar | Nee |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 355 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Maximale uitzetopening | 355 mm |
| Type raamuitzetter | raamuitzetter |
| Kleur/afwerking | geborsteld |
