AMI VHB 251/50/15 BU KT55 KP144 EN BI PC55 KR332 38-45 ALU (F1)
€ 72,07
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Deurdikte | 38-42 mm |
|---|---|
| PC maat | 55 mm |
| model | rechthoekig |
| finish | F1 alu |
| Materiaal | aluminium |
| keurmerk | SKG***® |
| afmetingen buitenschild | 251 x 50 x 15 mm mm |
| afmetingen binnenschild | 251 x 50 x 8 mm mm |
| inclusief | buiten- en binnenschild, gatdeel blokmodel deurkruk 332 M6, knop 144 VARO Quickpuntschroef en drie RVS schroeven M6 |
| verpakking | 1 MBH = 1 complete set |

