AMI VHB 250/50/15 BU KT72 EN BI PC72 OVAAL 38-45 ALU (F1)
€ 70,08
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Deurdikte | 38-42 mm |
|---|---|
| PC maat | 72 mm |
| model | ovaal |
| finish | F1 alu |
| Materiaal | aluminium |
| keurmerk | SKG***® |
| afmetingen buitenschild | 251 x 50 x 15 mm mm |
| afmetingen binnenschild | 251 x 50 x 8 mm mm |
| inclusief | drie RVS schroeven M6 |
| verpakking | 1 MBH = 1 set zonder kruk/knop |

