AFVOERPUT MET PP ROOSTER, PP, 200 X 200 MM, OA 75 MM
€ 13,19
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De stankafsluitemmer is tevens voorzien van een vuilopvang.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De stankafsluitemmer is tevens voorzien van een vuilopvang.
| Kwaliteitsnorm | NEN 7032 |
|---|---|
| Reukslot | 50 mm |
| Inbouwhoogte | 215 mm |
| Materiaal rooster | pp (polypropyleen) |
| Aansluiting | 75 mm |
| Afmetingen rooster | 200 x 200 mm |
| Materiaal huis | pp (polypropyleen) |
| Synoniem | schrobput |
