AB HOUTKIT FLEXIBEL WIT 300ML
€ 9,76
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Houtkit Flexibel Blijvend elastisch Kitten van werkende kieren en naden UV- en weerbestendig
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Houtkit Flexibel
Blijvend elastisch
Kitten van werkende kieren en naden
UV- en weerbestendig
| Gereedschappen | Kitpistool, Plamuurmes |
|---|---|
| verpakking | 300 ml koker |
| Verwerkingstemperatuur | min. 5°C |
| Kleur | wit |
| Dekking | ongeveer 10 meter voeg 5×5 mm |
| Droogtijd | overschilderbaar na 24 uur |
| Uithardtijd | volledig uitgehard na ca. 10 dagen |
| Dikte | max. 5×5 mm per laag |
