850W HAAKSE SLIJPER 125MM IN KOFFER

€ 73,77
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | All general masonry cutting and metal grinding applications |
|---|---|
| inclusief | SpansleutelGrinding guardKitboxSecondary Handle |
| Voeding | Gesnoerd |
| Opgenomen vermogen | 850 W |
| Max. schijfdiameter | 125 mm |
| Geluidsvermogen | 107 dB(A) |
| Geluidsdruk | 96.5 dB(A) |
| Vibratie | 6.1 m/s² |
| Lengte | 270 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Voltage | 230 V |
| Onbelast toerental | 12000 tpm |
| Blad diameter | 125 mm |
| Spindel | M14 mm |
| Gewicht | 1.8 kg |