84200-36 / KABELBUNDELBAND 3,6 X 200 BLAUW

€ 3,80
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Breedte | 3,6 mm |
|---|---|
| Lengte | 200 mm |
| trekkracht | 18 kg |
| bundeldia | 55 mm |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | polyamide 6/6 |
| normering | ontvlambaarheid UL 94 class V2 |
| temperatuurbestendigheid min / max | -35 tot +85 graden |