710W PENDELDECOUPEERZAAG IN KOFFER

€ 106,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | Profiel snijden van werkbladen, grenen en composietmaterialenPlaatwerk voorbereidingProfiel zagen van hard en zacht hout |
|---|---|
| inclusief | Anti-splinter zoolStevige koffer |
| Producttype | Decoupeerzaag |
| Voeding | Gesnoerd |
| Opgenomen vermogen | 710 W |
| Voltage | 230 V |
| Softgrip | NO |
| Lengte | 240 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Onbelast toerental | 0 – 3,200 tpm |
| Afschuincapaciteit | 45 ° |
| Max. Zaagcapaciteit (Hout) | 85 mm |
| Max. Zaagcapaciteit (Metaal) | 10 mm |
| Zaagslaglengte | 20 mm |
| Gewicht | 2.76 kg |