1650W CIRKELZAAG 190MM IN KOFFER

€ 136,36
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | Rip Cutting Sheet MaterialCross Cutting PlanksBevel Cutting |
|---|---|
| inclusief | Heavy duty kit boxRip fence18 tooth TCT saw blade |
| Producttype | Cirkelzaag |
| Voeding | Gesnoerd |
| Opgenomen vermogen | 1650 W |
| Voltage | 230 V |
| Softgrip | NO |
| Lengte | 310 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Diepte | 235 mm |
| Onbelast toerental | 5500 tpm |
| Afschuincapaciteit | 0-45 ° |
| Asgat | 16 mm |
| Blad diameter | 190 mm |
| Max. schaafdiepte | 66 mm |
| Snoerlengte | 4 m |
| Gewicht | 4.1 kg |